GJEJE PRONËN IDEALE

AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI LINA 

Shiko me shumeNa Kontaktoni

DUKE OPERUAR NË TREG NGA VITI 2012

Agjensioni për patundshmëri LINA ka operuar ne treg qe nga viti 2012 duke realizuar mbi 2,452 ndërmjetesime në mes klientëve dhe palëve te interesuarve.

Shpalljet e Fundit

Shitet shtëpia 180 m2+ 6.3 ari oborrë

168,000.00 Rr.Kalabria Shitet shtëpia 180 m2 Oborrë :6.3 ari Organizimi:Kati përdhesë:dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë Kati I:tri dhoma…
Area 180 m2 m2

Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17

80,000.00 Rr Varoshit Ferizaj
Area 150 m2

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

Rr:Dimtrie Tucovic Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe terase Lokali është…
Area 106.32 m2

SHITET BANESA 132m2 KATI -V- Rr.R.BISLIM 229/17

Rr.Rexhep Bislimi Shitet Banesa Kuadratura:132m2 Kati:V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa:Rr.Rexhep BislimiFerizaj…
Area 123 m2

SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH

Rr.Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Shtëpitë…

-SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17

Lagjia Iliria Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 172m2 Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj. Adressa;LAGJIA ILIRIA…
Area 172 m2

Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Dragodan Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte…
Area 375 m2

Shiten 50ari toke ne Gjyrkovc 75/18

Gjyrkovc Shitet: Toka Hapësirë: 50 ari Adresa:Gjyrkovc-Shtime Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë. Infrastruktur…
Area 5000m2 m2

-Shitet shtëpia me 76 ari në Talinovc-Ferizaj

Talinovc Shitet:Shtëpia e re Hapësirë:280 m2 Trualli:76 ari Organizimi i shtëpisë:Kati parë-qëndrimin ditorë,kuzhinë e veqantë,depo e…
Area 280 m2

LIDER NË INDUSTRI

Agjensioni Për Patundëshmëri LINA bën ndermjetsimin për Shit-Blerje të

  • Tokave
  • Lokaleve
  • Banesave
  • Objekteve Afariste
  • Villave
  • Shtëpive …

1000+ Konsumatorë të Kënaqur

“Ishte shumë kënaqësi të punojmë me Agjensionin Lina.
Të saktë dhe të përpiktë në punë.
Me sinqeritetin më të madh ju rekomandoj bashkëpunimin

Xhevat Balaj

“Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore.  When an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.”

Sara Blankenship

Partnerët Tanë

[smls id="1008"]

PUBLIKOJE TËNDEN

Nëse keni nevoja më të shpejta për të blerë apo shitur patundshmerinë tuaj. Agjensioni LINA kujdeset për juve.

Na Kontaktoni

Rr.Driton Islami, Ferizaj

+383 44 106 626
+383 44 172 626

info@agjensioni-lina.com

Na Shkruani