Agjensioni LINAMy Properties

Shitet Lokali 125m2 Rr. Vellezerit Gervalla Ferizaj

Vellezerit Gervalla Shitet: Lokali Kuadraturë: 125m2 kat -I- Adresa: Vellezerit Gervalla Ferizaj Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në…
Area 125 m2

Shitet Lokali perdhes 72m2 Rr. Vellezerit Gervalla

Rr. Vellezerit Gervalla Shitet:Lokali Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2 pronari shqiptarë Dokumentacioni në rregullë. Adresa: Vellezerit Gervalla afer market…
Area 72 m2

Shitet Toka 15ari ne Nekodim Rr. Besim Rexhepi Ferizaj

Rr. Besim Rexhepi Shitet;Toka Hapsirë; 15ari ( ndahet edhe ne parcela) Adresa; Nekodim -Rr Besim Rrexhepi Ferizaj Pronari;…
Area 1500 m2

Shitet shtepia dy kateshe me 3.20ari oborr

Nazmi Uksmajli Shitet shtepia me 3.20ari oborr dy katesge e cila ka 5 dhoma gjumi,dhomen e dites…
Area 150 m2

Shiten 62ari toke +Objekti ne Magjistale Fr-Pr

Magjistale Fr-Pr Shitet:Toka + Objekti 450m2 dhe 22Villa Hapësirë:62ari Adresa:Magjistrale Fr-Pr Infrastruktura e kompletuar. Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni…
Area 6200 m2

Shitet banesa 52m2 kati VII Rr.12Qershori

Rr.12Qershori Shitet Banesa Kuadratura:52m2 Kati:VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhome gjumi,banjo. Adresa:Rr.12Qershori-Ferizaj Ndërmjetsues i autorizuar:…
Area 52 m2

Shiten 90ari toke ne Talinoc

Talinoc Shitet:Toka Hapsirë;90ari Adresa:Talinoc Infrastrukturë;Të Kompletuarë Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në rregullë Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA…
Area 9000 m2

Ipet me qera Lokali 38m2 ne Rr. te Gjilanit Ferizaj

Rr. Gjilanit pet me qera:Lokali Kuadratur:38 m2 Kati: Përdhesë Adresa:Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj Pronari;Shqiptarë Lokali është me dokumentacion…
Area 38 m2

Shiten 20 ari Toke te Fabrika Gypav Ferizaj

Fabrika Gypav Shitet;Toka Hapsirë; 20ari Adresa; Te Fabrika Gypav Ferizaj Pronari; Shqipëtarë dhe dokumentacion ne rregull Infrastruktura;…
Area 2000 m2