Shitet shtëpia 180 m2+ 6.3 ari oborrë €168,000.00 Rr.Kalabria Shitet shtëpia 180 m2 Oborrë :6.3 ari Organizimi:Kati përdhesë:dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë Kati I:tri dhoma… Area 180 m2 m2 Details Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17...

-- Property Type -- ShtëpiBanesaLokaleVillaObjekteToka -- Purpose -- Për ShitjeMe Qera € More Filters...