LOKALE NË SHITJE

AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI LINA 

Shiko me shumeNa Kontaktoni

POSTIMET E FUNDIT

 

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

Rr:Dimtrie Tucovic Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe terase Lokali është…
Area 106.32 m2

Shitet Shtëpia me Lokale dhe me 4.2 ar oborr -Ferizaj

Rr. Hysen Terpeza Shitet:Shtëpia me lokale Parcela:4.2 ari Organzimi:Podrumi me garazha 120 m2 Kati parë:sallon me kuzhinë +dy…
Area 500 m2

-Shitet Lokali 65m2,Kati-I- afër Spitalit Rajonal Ferizaj

Rr.Ramadan Rexhepi Shitet: Lokali Kuadraturë: 65m2 Kati;-I- Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhes) Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni;Në…
Area 65 m2

Shitet Lokali perdhes 72m2 Rr. Vellezerit Gervalla

Rr. Vellezerit Gervalla Shitet:Lokali Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2 pronari shqiptarë Dokumentacioni në rregullë. Adresa: Vellezerit Gervalla afer market…
Area 72 m2

Shitet Lokali 125m2 Rr. Vellezerit Gervalla Ferizaj

Vellezerit Gervalla Shitet: Lokali Kuadraturë: 125m2 kat -I- Adresa: Vellezerit Gervalla Ferizaj Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në…
Area 125 m2