Ipen me qera 4lokale ne Rr.Vellezerit Gervalla

Ipen me qera Lokalet 25m2 -60m2
Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj.
Lokalet gjenden në katin përdhes
Adressa;Rr.Vllezerit Gervalla
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

Details

ID : 2128
Property Type : Lokale
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 25-60 m2
Address : Rr.Vellezerit Gervalla
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.