Ipet banesa 74m2 me qera Rr.Ahmet Kaqiku

Ipet Banesa me qera
Kuadratura: 74m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasa.
Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku-Perball stacionit te busave

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Reçaku” afër ETC.
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 1175
Property Type : Banesa
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 74m2 m2
Address : Rr.Ahmet Kaqiku
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.