Ipet banesa me qera ne Qender te Qytetit

Ipet: Banesa me qera
Kuadratura: 95m2
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasa.
Adresa: Rr.Deshmoret e Kombit-Ne qender te qytetit

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Reçaku” afër ETC.
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1555
Property Type : Banesa
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 95 m2
Address : Rr. 12 Qeroshori
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.