Ipet me qera banesa 93m2 ne Ferizaj

Ipet me qera: Banesa
Kuadratura: 93 m2
Kati;VIII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,Sali Ceku Ferizaj
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2213
Property Type : Banesa
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 93 m2
Address : Rr. Sali Ceku
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.