Ipet me qera Lokali 300m2 ne Ferizaj

Ipet me qera : Lokali 300 m2
Ka hapësirë te mjaftueshme dhe te e përshtatshme për biznese te ndryshme.
Lokali është në katin parë.
Adressa;Vellezerit Gervalla
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2501
Property Type : Lokale
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 300 m2
Address : Rr. Vellezerit Gervalla
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.