Ipet me qera Lokali 38m2 ne Rr. te Gjilanit Ferizaj

pet me qera:Lokali
Kuadratur:38 m2
Kati: Përdhesë
Adresa:Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj
Pronari;Shqiptarë
Lokali është me dokumentacion në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626

dhe 044/172-626I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon” shëno :Agjensioni LINA” dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA

Details

ID : 2551
Property Type : Lokale
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 38 m2
Address : Rr. Gjilanit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.