Ipet me qera objekti 250m2 dhe 600m2 oborr

Ipet me qera; Objekti
Kuadraturë; 250m2 kati perdhese si dhe 600m2 oborr.
Objekti eshte -III-Kate se bashku me perdhese.
Adressa; Magjistralja Ferizaj-Prishtine

Objekti është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.

Objekti eshte i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
info@agjensioni-lina.com

Details

ID : 2328
Property Type : Objekte
Purpose : Me Qera
Status : Në dispozicion
Area : 250 m2
Address : Magjistrale Fr-Pr
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.