LINA-SHITEN Banesat 91m2,83m2,88m2. 92/16B-Ferizaj

Shiten;Banesat
Kuadratur; 91m2, 88m2, 83m2
Katet; -VII-, -I- -VI,VII-
Adresa; Në Lagje te re
Gjendja e tanishme; e gatshme
Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b, dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1569
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 91,88,83 m2
Address : Ne Lagje te Re
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.