LINA-SHITET BANESA 110 m2 K-VI- 187/17B

Shitet;Banesa
Kuadratur; 110m2
Kati;VI
Adresa; Rr, Beteja e Koshares
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina, tre dhoma gjumi, wc+b, dhe dy terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. E Reqakut” afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1782
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 110 m2
Address : Rr. Beteja Koshares
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.