LINA-Shitet banesa 61 m2 në Lagje te Re-Ferizaj

Shitet:Banesa e mobiluar
Kuadraturë:61 m2
Kati:VI
Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+b,depo dhe terasë.
Me pranim teknik(fletë poseduse)
Cmimi:31 000 euro
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2346
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 61 m2
Address : Lagje te Re
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.