LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-Ferizaj

Shitet: Banesa(e gatëshme)
Kuadratura: 95m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: te Stacioni i autobusave-Ferizaj
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1499
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 95 m2
Address : Afer Stacionit te Autobusav
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.