LINA-Shitet dhe ipet me qira Objekti -Mali i Robit

Shitet dhe ipet me qira OBJEKTI 3 kate
Oborr : 21 ari
Adresa;Mali Robit ne Durrës
Organizimi mbrendshem Kati-I-4 dhoma gjumi dhe 4 banjo
Kati -II-4dhoma gjumi,4banjo
Kati-III-4dhoma gjumi.4banjo
Dokumentacioni në rregull
Pronari:Shqipetar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa : Rr.Recakut afër” ETC

Details

ID : 1799
Property Type : Objekte
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 500 m2
Address : Mali Robit
State : Shqiperi
City : Mali Robit
Country : Shqiperi

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.