LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE NE LAGJEN VIP-PR 220/17

Shitet Shtepia: 156m2 – Dy kateshe e mobiluar
Kati i par – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo.
Kati i dyte – Tre dhoma gjumi , wc dhe banjo, dhe terasa.
Oborr : 2 ari
Adresa:Lagjja Vip-Prishtine

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër” ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1363
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 156 m2
Address : Ne Lagjen VIP
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.