LINA-Shitet Shtëpia ekskluzive në Breg te Diellit /Pr

Shitet Shtepia Ekskluzive :1-TERASA (150 m2) 2-KATI I PARË POSEDON (135m2),Sallon,2 dhoma gjumi,kuzhinë,para banjo dhe banjo,koridor,2 ballkona. 3-KATI I DYTË POSEDON,(135m2)Sallon,3 dhoma gjumi,2 banjo,3 ballkona,koridor. 4-BODRUMI POSEDON,(135m2)Garazh për dy automjete,kuzhinë,para banjo dhe banjo,dhomë për nxemje qendrore dhe hapsirë te mjaftueshme per sende tjera. 5-OBORRI ka 4.5ARI 6-Shtepia ka leje ndertimi 7-Shtepia ka thithse qendrore,nxemjen qendrore me pelet,rezervar uji,rezervar nafte,bojler qendror. Adresa;Bregu i diellit,(shtepia gjiindet 300 met , perball banesav te bardha),rr.Ndue Perleshi Prishtinë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakt:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1388
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 420 m2
Address : Bregu Diellit
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.