LINA-SHITET SHTEPIA+LOKALI Rr R.BISLIMI-FR 203/17

Shitet:Shtëpia e mobiluar perfekt
Sipërfaqe:250 m
Lokali:100 m2
Organizimi:
Kati 0;Lokali i cili është me qera
Kati.I :Qëndrimi ditorë me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b dhe terasë.
Kati II:Qëndrimi ditorë me kuzhinë,dy dhoma
gjumi,wc+b dhe terasë,
Shtëpia është perfekt e mobiluar me mobilje të cilësisië shumë të lartë,ka organizim funksional dhe është me dokumentacion në rregullë.
Adresa:Rr Regjep Bislimi,shumë afër rrethrrotullimit.
E përshtatëshme për biznes dhe banim.

Details

ID : 1370
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 250 m2
Address : Rr. Rexhep Bislimi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.