-SHITEN 2 Shtepi ne Fshatin Bibaj 161/16SH

Shiten ;Dy Shtëpi njera e gatëshme
dhe një e pa përfunduar
Kuadraturë; 220m2
Oborrë; 13 ari
Organizimi i mbrendshem:
K-0 Qëndrimi ditor+kuzhinë, Tre dhoma gjumi wc+banjo, Terase, Garazh.
K-I , Qendrim ditor. 1 dhome gjumi, wc+banjo, terasë, Depo
Eshte e kompletuar me  infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër ETC-së
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1133
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 220 m2
Address : Ne Fshatin Bibaj
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.