Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos

Shiten Apartamentet të ndryshme.
Apartamentet posedojne;  dhomë te gjumit,kuzhinë,wc+b dhe terasë .
Të gatshëme dhe të mobiluara.Gjenden 2 min larg Kompleksit Rafaelo.

Është pronë e kosovarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC

Details

ID : 1692
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 70 m2
Address : Shengjin
State : Shqiperi
City : Shengjin
Country : Shqiperi

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.