Shiten dy shtepi 2katshe me 28ari ne Terrn234/17

Shiten dy Shtepi 150 m2 te mobiluara
Kati i par – Sallon ,kuzhine, nje dhome
Kati i dyte – Tre dhoma gjumi , wc dhe banjo, dhe dy terasa.
Oborr :28 ari
Adresa:Terrn-Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër” ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1790
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 150 m2
Address : Terrn
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.