SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH

Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar.
Shtëpitë kanë këtë organizim: Shtëpia e gatëshme ka një sallon+ kuzhinë dhe wc në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka tri dhoma gjumi dhe wc+b, ndërsa shtëpia e pamobiluar ka sallon+kuzhinë dhe wc në katin e parë dhe tri dhoma gjumi,wc+b në katin e dytë.
Infrastrukturë;Kompletë
Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në Rregullë
Adresa: Rr Aleksandër Mojsi,vetëm 100 m nga rruga e Emin Durakut.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. Reackut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 445
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Address : Rr.Aleksander Mojsiu
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.