Shiten DY Shtëpi+10 ari oborr ne .Rr.Vellezerit Gërvalla 65/16SH

Shiten;Dy Shtëpi
Oborr;10 ari
Organizimi i mbrendshëm: K-I;Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+bterasë,depo.
K-II; Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
K-III Një dhomë Pune
Adresa: Rr.Vëllëzrit Gërvalla(afër Furres Flaka)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 728
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 400 m2
Address : Rr. Vellezerit Gervalla
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.