SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17

Shiten dy Shtepi: 270m2 – Dy kateshe e gjysme
Kati i par – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo.
Kati i dyte – Tre dhoma gjumi , wc dhe banjo, dhe terasa.
230m2-Shtepi nje katshe:3dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo dhe nje garazh.
Oborr : 7ari
Adresa:Rr.Enver Hadri-Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër” ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1862
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 270 m2
Address : Rr. Enver Hadri
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.