Shiten Dy Shtëpijë me 7ari oborr Ferizaj. 20/16SH

Shiten : Dy shtëpijë
Hapësirë: 350 m2 me 7 ari oborrë
Adresa: Rr Pleshinës,vetëm 300 m larg nga rrethi i Neredimes.
Sqarim:Njëra shtëpië është e re dhe mobiluar ,sallon+kuzhinë,wc+b në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka katër dhoma gjumi +kuzhinë dhe wc+b.
Ndërsa shtëpia tjetër është katrore dhe poashtu e banushme.ka një garazhë të madhe 20×5 m dhe depo për nevoja të tjera.

Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion të rregulltë.

CMIMI: 190 000
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut afër” ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1726
Property Type : Shtëpi
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 370 m2
Address : Rr. Pleshines
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.