Shitet banesa 100m2 kati VII,Rr.Enver Topalli

Shitet;Banesa
Kuadratura:100m2
Kati; VII-të
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi, wc+b,depo dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Adressa;Rr. Enver Topalli
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 778
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 100 m2
Address : Rr.Enver Topalli
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.