SHITET BANESA 103m2 NE QENDER-Ferizaj

Shitet: Banesa
Kuadraturë: 103m2
Kati:-VI-të
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,banjo,dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregull.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut ” afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2183
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 103 m2
Address : Ne Qender Te Qytetit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.