Shitet banesa 105m2 Rr.Sali Qeku

Shitet:Banesa
Hapësirë:105 m2
Kati:VIII
Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,tri dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë.
E gatëshme për banim.

Për shitjen e banesës i autorizauar:Agjensioni LINA
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1492
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 105 m2
State : Kosov
City : Ferizaj

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.