Shitet Banesa 106m2,Kati VI Lagje të re

Shitet; Banesa(e mobiluar)
Kuadraturë; 106(3+1)
Kati; VI
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhom gjumi,wc,terasë
Adressa;Në Lagjen e Re-Objekti Vizioni-S
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1184
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 106m2 m2
Address : Lagje te Re
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.