Shitet banesa 109.4m2 e mobiluar kati -VII- Ferizaj

Shitet;Banesa(e mobiluar)
Kuadratura:109.4 m2
Kati;VII
Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina
3 dhoma gjumi,wc+b,dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme e mobiluar Adresa:Lidhja Prizerenit afer market Mentori

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 2614
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 109.4 m2
Address : Lidhja Prizerenit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.