-SHITET BANESA 110m2 KATI II TE ARIU-Prishtine

Shitet: Banesa
Kuadratura: 110m2
Kati:II
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Te Ariu-Prishtine

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Reçaku” afër ETC.
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2236
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 110 m2
Address : Te Ariu Prishtine
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.