SHITET BANESA 110m2 Rr.LIMON REKA-FR 220/17B

Shitet: Banesa
Kuadratura:110m2
Kati;VI
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr.Limon Reka -Te tregu
Pronar Shqiptar dhe dokumentacion ne rregull.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Reçaku” afër ETC.
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 535
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 110 m2
Address : Rr. Liman Reka
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.