-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

Shitet:Banesa
Kuadraturë: 111.69 m2
Kati:K-V-
Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1590
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 111 m2
Address : Ne Lagje te Re
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.