Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja

Shitet banesa
Kuadratura: 111m2
Kati”:VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,dy banjo, terasë .
Adresa: Rr.Zenun Beqa-Ferizaj
Banesa eshte e pranuar teknikisht me flete poseduese.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 2404
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 111 m2
Address : Rr.Zenun Beqa
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.