Shitet banesa 122m2 Kati -II- Rr.Deshmoret e Kombit132/16

Shitet : Banesa
Kuadraturë: 122m2
Kati: II-të
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rrg Deshmoret e Kombit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1516
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 122 m2
Address : Rr.Deshmoret e Kombit
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.