-SHITET BANESA 129m2 KATI -V- RR.HAMEZ JASHARI 260/17

Shitet: Banesa E Gatshme
Kuadratura: 129m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Hamez Jashari”

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recaku afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, info@agjensioni-lina.com

Details

ID : 569
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 129 m2
Address : Rr. Hamez Jashari
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.