Shitet Banesa 142m2,Kati-I- në Kalabri

Shitet dhe ipet me qera: Banesa te Rrethi në Kalabri
Kuadraturë;142m2
Kati; -I-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë.
Banesa është shumë e përshtatëshme për zyre dhe poashtu është e paisur me inventarë shumë të mirë.

Details

ID : 1946
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 142 m2
Address : Kalabri
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.