Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L.agje të Re

Shitet; Banesa(e  mobiluar)
Kuadraturë; 153m2(3+1)
Kati; VIII
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhoma gjumi,wc,wc+banjo,terasë
Adressa;Lagje te Re,Rr.Gëzim Sahiti afër VizionitS-I
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2266
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 153 m2
Address : Lagje te Re
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.