Shitet banesa 52m2 kati VII Rr.12Qershori

Shitet Banesa
Kuadratura:52m2
Kati:VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhome gjumi,banjo.
Adresa:Rr.12Qershori-Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut ” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 2568
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 52 m2
Address : Rr.12Qershori
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.