-Shitet banesa 55.25m2 kati -V- Ferizaj

Shitet; Banesa
Kuadraturë; 55.25m2
Kati; -V-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
te:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2253
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 55.25 m2
Address : Rr. Rexhep Bislimi
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.