Shitet Banesa 60m2 ne katin e -VII- Ferizaj

Shitet Banesa 60m2

Kati:VII

Lokacioni:Rr.Gremes Investitori:Rahovica Renditja:1 dhomë. gjumi,Sallon+kuzhin,Banjo,Terasa.

Funksionalizohet në fillim te muajit qershor.

Për shitjen e banesës i autorizauar:Agjensioni Për Patundshmëri LINA tel:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2413
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 60 m2
Address : Rr. Gremes
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.