-Shitet Banesa 61.66m2,Kati-IV-të

Shitet : Banesa
Kuadraturë: 61.66 m2
Kati:IV
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc,wc+b dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Mprapa St.Policorë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2351
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 61.66 m2
Address : Mrapa Stacionit policor
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.