Shitet banesa 64m2 Rruga Halim Spahiu Ferizaj

Shitet:Banesa
Kuadraturë:64 m2
Kati:-II-
Organizimi: Nje dhomë gjumi,sallon+kuzhinë,wc+b dhe terasë.
Adresa: Rr. Halim Spahiu Ferizaj

Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon” shëno :Agjensioni LINA” dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Details

ID : 2420
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 64 m2
Address : Rr. Halim Spahiu
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.