SHITET Banesa 65m2,Kati-II- në Durrës

Shitet;Banesa
Kuadratur;65m2
Kati;II
Adresa;Në Durrës-Shkëmbi i Kavajës (Kamelja 3) 50metra nga Plazha
Gjendja e tanishme; E gatëshme(mobiluar)
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhoma gjumi,wc+b,terasë dhe parkingë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1584
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 65 m2
Address : Durres
State : Shqiperi
City : Durres
Country : Shqiperi

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.