Shitet Banesa 67m2,k-I-,Rr.V.Gërvalla 50/16B

Shitet; Banesa
Kuadraturë; 67m2
Kati; -I-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
te:044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1606
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 67 m2
Address : Rr.Vellezerit Gervalla
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.