-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RRUGA SALI CEKU 266/17

Shitet;Banesa(e mobiluar)
Kuadratura:70 m2
Kati; IX
Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhoma gjumi,wc+b,dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Adressa:Sali Ceku (mrapa Gjykates)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1534
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 70 m2
Address : Rr. Sali Ceku
State : Kosovo
City : Ferizaj
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.