SHITET BANESA 74m2 Prishtine

Shitet;Banesa
Kuadraturë;74 m2
Kati; VII
Adressa;Lagjia e Spitalit Prishtine Banesat e Avni Gjakoves
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimin ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,banjo dhe terase
Dokumentacioni: ne rregull
Pronari: Shqiptar

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 2193
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 74 m2
Address : Lagjia e Spitalit
State : Kosovo
City : Prishtine
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.