Shitet banesa 75 m2 kati -II-(ndërt.i vjeter)Gjilan

Shitet:Banesa e mobiluar
Kuadraturë:75 m2
Kati :II
Organizimi:Dhomë dite me kuzhinë,një dhomë gjumi të madhe,wc+b,depo dhe derasë.
Banesa është e renovuar dhe gjendet afër qendrave tregtare dhe shkollës.
Ka fletëposeduse.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

Details

ID : 1597
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 75 m2
Address : GJILAN
State : kosovo
City : Gjilan
Country : Kosovo

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.