Shitet banesa 84 m2 Rr.A.Bytyqi

Shitet:banesa e gatëshme
Kuadraturë:84 m2
Kati:VI
Organizimi: dhomë gjumi me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë.
Banesa ka pranim teknik (fletë poseduse)

Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

Details

ID : 1212
Property Type : Banesa
Purpose : Për Shitje
Status : Në dispozicion
Area : 84m2 m2
Address : Rr.Astrit Bytyqi
State : Kosova
City : Ferizaj
Country : Kosova

Tags

Agjensioni LINA
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.